Başlıklar 

  
 
     
 
  Anasayfa > Başlıklar > Hakkımızda
 

Business to business (B2B Firmalar Arası Ticaret) ticaret portalımız www.kobi21.com
14 yıldır yayındadır.

120 den fazla ülkeden,7 gün 24 saat ziyaret alan ticaret portalımız aylık 200 binden fazla tekil ziyaretçiye ulaşmaktadır.

Özellikle Türkiye pazarına girmek isteyen alıcı ve satıcılar,kobi21.com'un ingilizce sayfalarından,yerel işletmeler aramaktadırlar.Firmalar ticaret portalımız üzerinden,alım ya da satım yapılan ürünler için ayrı ayrı talep oluşturulabilir.

Ticaret Portalımız da; 20 üst kategoride,500 alt kategoride firma kaydı yapılmaktadır.

Firmalara;ürün kayıtlarında ingilizce dil desteği,photoshop desteği ve teknik destek verilmektedir.

Sistem içerisine katılan firmalar,kendilerine gelen alım-satım taleplerini portal üzerinden takip edebilir ve dış ticaret desteği istenildiğinde verilebilir.

Hangi sektörde olursanız olun,firmanızın web sitesi de olsa dahi,mutlaka B2b ticaret portalları içerisine girmeniz gerekmektedir.Hatta bu sizin için bir zorunlulukdur.Çünkü; alıcı ya da satıcı,internetten direkt olarak sizin web sitenizi bulamaz.İnternette ürün ya da hizmet arandığında,arama motorları kullancıya öncelikle B2b Ticaret portallarını göstermektedir.Çünkü; içimizde yüzbinlerce ürün,onbinlerce kayıtlı firma var.

Firmanızın ürün ve hizmetlerini kobi21.com ile tanıtabilir yeni bağlantılar yapabilirsiniz.Şu ana kadar yapılan binlerce bağlantı gibi. 


 

 
   
 
 
About Us
Contact

Add to Favorite


Advertising
Terms of Use
Privacy Policy

3D Secure ISBANK TURKEY
 
  Copyright / Kobi21.com 2005-2019  
ito sorgulama ito firma Sorgulama