KULLANIM SÖZLEŞMESİ:

Bu metin www.kobi21.com un Kullanım Sözleşmesini oluşturur.Lütfen dikkatli okuyunuz.Kullanım sözleşmesini kabul etmiyorsanız kobi21.com sayfalarını ziyaret etmeyiniz

1
-Şartların Kabulü : kobi21.com sitesine girmekle,ücretsiz/ücretli üye olmakla kobi21.com kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
2-Fiyatlar: kobi21.com da  ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.
3-Faturalama: Verilen hizmetler kobi21.com ltd.şti tarafından yapılmaktadır
4-Çalışma Şekli: Kobi21.com sadece bir buluşma noktasıdır : Sitemiz, firmalar ve bireyler için bir ticaret platformu sağlamaktadır, ancak sitedeki taleplerin doğruluğundan, sitede satıldığı duyurulan malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenliğinden, yapılan bir ticari anlaşmada tarafların yükümlülüklerini yerine getirmesinden sorumlu değildir. Üyeler ile ürün sağlayıcılar arasındaki alışveriş ve ticari anlaşmalardan kobi21.com sorumlu değildir.
5-Bilgileriniz : Bilgileriniz; kayıt sırasında kobi21.com a girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. Kobi21.com'a veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde kobi21.com bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir. Kobi21.com'a bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır.Hizmetlerimiz için KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPACAKSANIZ KULLANDIĞIMIZ SSL SERTİFİKASI İLE TÜM BİLGİLERİNİZ BANKAYA İLETİLİR.SİTEMİZ DATABASE inde BİLGİLERİNİZ BARINDIRILAMAZ.Bundan dolayı bilgileriniz 3. kişiler ile paylaşılamaz.
5.1-Kayıt Şartları: kobi21.com'a kaydolmanız halinde
a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
b)üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Kobi21.com, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.
5.2-Kullanıcı Adı ve Şifre : Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca
a)Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda kobi21.com'u uyarmak,
b) Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden kobi21.com sorumlu değildir.
5.3-Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar : kobi21.com’daki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,
a)Sahte, çalıntı olmaması,
b)Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi
c)Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)
d)Pornografi veya çıplaklık içermemesi
e)Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve
f)Site üyelerine istenmeyen (spam)mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.
6-Bize Verdiğiniz Haklar : Bize bilgilerinizi her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.
7-Sistemin İşleyişi : kobi21.com sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.
8-Kuralları Çiğnemeniz halinde ne olur? : kobi21.com, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.

İADE VE İPTAL KONUSU:

Sitemizde ücretli ve ücretsiz üyelik statüsü bulunmaktadır.Ücretli üyelik GOLD ÜYELİK olarak anılmaktadır.Ücretsiz üyelikde bazı kısıtlamalar bulunmaktadır.Örneğin; Kobi21.com içerisine satılması için tarafınızdan yüklenen ürünlere,alıcılar tarafından alım teklifleri gelmektedir.Gelen bu tekliflerin konusunu görebilirsiniz.Ancak ,Kim tarafından gönderildiğini GOLD ÜYEMİZ olana kadar göremezsiniz.Gold Üyemiz olan (ücret ödeyen) firmalardan, 12 ay karşılığı alınan bu ücretler KESİNLİKLE İADE EDİLMEZ!

Gold Üyelerimiz Üyeliklerinin İPTALİNİ isteyebilirler.Ancak ÜCRET İADESİ YAPILMAZ.