Hakkımızda

Kobi21?

E-Ticaret de 17 yılı aşkın tecrübesi, gelişen teknolojiye ayak uyduran altyapısı ve yenilikçi projeleri ile kobilerin ticari dostu. Ticaretin, birleşince ortaya çıkan gücü ile varız.

Ne Yaparız?

En düşük kazançlar ile e-ticaret de kobileri buluşturur, Türkiye gibi büyük bir pazar da söz sahibi olmalarını sağlarız. Geçmiş tecrübelerimiz, kobiler ile ticaret ve satış stratejileridir.

Hedefimiz?

Türkiye’nin en kullanışlı, alıcı ve satıcıya en çok kazandıran platformu olup, kobilerin başarılarında rol oynamak, güç birliği yapmak ve ticaretin evrenselliğini kullanmak.

Satmak, neden üretmekten zor?

Herkes üretebilir. Üretmek insanın doğasında var. Fakat satmak, bir şeyleri pazarlamak, pazarladığı şeyin arkasında durabilmek güç ve sermaye ile alakalıdır. Satmakla bitmez, orada sağlam bir şekilde durabilmelisiniz. İstikrarla güç doğru orantılı olsa da, tecrübe de olmazsa olmazdır.

Kalite Kolay Değil

E-Ticarette kalite çok geniş bir yelpazeyi kapsar. Yazılım tabanınızdan, reklamlarınıza, operasyon alt yapınızdan, işletme gücünüze bir çok gerekliliği vardır. Biz sizin yerinize bunları sağlıyor, kaliteyi, güveni ve satış istikrarını kobiler için tek çatı altında topluyoruz.

Geçmişimiz B2b

Türkiye’de internet ortamında B2b ticaretin ilklerinden olan Kobi21, binlerce yabancı ve yerli şirketi tanıştırdı, ticaret yapmalarını sağladı. Halen devam eden B2b çalışmalarında birlikte çalıştığımız firmaları ithalat-ihracat konularında bir araya getirmekte ve kesin çözümler üretmekteyiz.

Şimdi ise B2c

B2b’de 15 yıldan fazladır kazandığımız tecrübeler ile artık B2c ile de Türkiye içinde hizmet vermeye başladık. Üretici veya satıcı kobilerin satış konusundaki en büyük partnerleri olma konusunda projeler geliştirdik. E-Ticaret ile pazarlama uzmanlığımızı bugün Kobi21.com’da birleştirdik.

Neden farklıyız?

Oluşabilecek küçük sorunları çözmek amacı ile büyük çözümler ürettik. Kesintisiz kobi satış desteğimiz ile hedefimiz büyük.

15 yılı aşan internet tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz. Başarmanın altın kuralının “Kalite” olduğunu biliyoruz.

E-Ticaretin altın kuralı hızlı teslimattır. Kobi21’de teslimat hızlı olmak zorundadır. İlk kuralımız; “Hızlı Teslimat”.

Müşterisini memnun edebilen kobiler ile çalışmaktayız. Gücümüzü müşteri memnuniyetinden alıyoruz.

Amacımız çok satmak, çok para kazanmaktan ziyade, kaliteli e-ticareti sağlamak. Bu sayede güven kazanmış binlerce kobiyi tek çatı altında toplamak.