AWOX BARMİX ÇUBUK BLENDER 1000 W

441,67 TL
stokta mevcut
SKU
8680998011275

Awox Barmix Çubuk Blender

Mutfak alanlarında en çok kullanılan elektronik aletlerden biri olan blender ürünleri, pek çok kullanım özelliğine sahip olması sayesinde oldukça rağbet görüyor. İçeceklerden soslara ve yemeklere kadar geniş bir yelpazede pek çok ürünün ve yemeğin hazırlanması için kullanılabilen blender modelleri, mutfakların vazgeçilmez bir parçası olmayı başarıyor. Ergonomik ve şık tasarımıyla dikkat çeken Awox Barmix çubuk blender, farklı kullanım fonksiyonları ve pratik yapısı sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılıyor.

Mutfakta Harikalar Yaratmaya Hazır Mısınız?

Paslanmaz çelikten üretilen dört bıçaklı başlığı sayesinde malzemeleri güçlü bir şekilde kesen Awox Barmix, iki kademeli hız ayarı sayesinde farklı kullanım türlerinde yüksekperformans sergiliyor. Nefis soğuk içeceklerden lezzetli soslara kadar pek çok ürünü mükemmel şekilde hazırlama imkânı sunan blender, kolay temizlenebilir başlığı sayesinde de kullanım sonrasında zahmetsiz bir şekilde temizlenebiliyor.

Güçlü ve Pratik Awox Barmix

1000 W çalışma gücüne sahip olan Awox Barmix, zorlu mutfak görevlerinde dahi yüksek performans sergilemeyi başarıyor. Kullanıcıların en çok ihtiyaç duydukları görevleri yerine getiren blender, kullanışlı özellikler barındırıyor.

Paslanmaz çelikten üretilen 4 bıçaklı başlık sayesinde kesme ve çırpma görevlerini başarılı bir şekilde yerine getirir. Sıcağa dayanıklı paslanmaz çelik başlığı sayesinde çorba gibi sıcak gıdalarda kullanıma uygundur. Özel tasarımı sayesinde kolay kavranır ve rahat bir kullanım deneyimi sunar. Güçlü bakır motoru sayesinde sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Bu sayede kullanıcıya rahatsızlık vermez. İki kademeli hız ayarı sayesinde farklı görevlerde istenilen kullanım imkânını başarılı bir şekilde sunar.

Awox Barmix Çubuk Blender Özellikleri

Güç: 1000 W Ürün Rengi: Siyah Ürün Malzemesi: Plastik, Paslanmaz Çelik Kablo Uzunluğu: 120 cm Çalışma Gerilim ve Frekansı:230 V - 50 Hz

Dayanıklı ve Kullanışlı Awox Ürünleri

Türkiye merkezli teknoloji markası Awox, tüketici elektroniği sektöründe piyasaya sürdüğü ürünlerle kullanıcıların beğeni ve beklentilerini karşılıyor. Dünyanın farklı bölgelerinde üretim tesislerine sahip olan marka, araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde ürün yelpazesini her geçen gün genişletmeye devam ediyor.


Çalışma Gücü : 1000 W

Çalışma Gerilim ve Frekansı: 230V, 50 Hz

Hız Ayarı: 2 Kademeli

Renk : Siyah

Garanti : 2 Yıl

Kordon Uzunluğu : 120 cm

Paslanmaz Çelik 4 Kanatlı Bıçak : Var

Sıcağa Dayanıklı Paslanmaz Çelik Ayak: Var

Ergonomik Tasarım : Var

Paslanmaz Çelik Blender Şaft : Var

Güçlü Bakır Motoru ile Sessiz Çalışma : Var

Kolay Temizleme Özelliği : Var

El Kaydırma Tutma Yeri : Var

Paslanmaz Çelik Çırpıcı : Var

ABS Plastik Gövde : Var

Ürün Ölçüsü (ExBxD)cm : 9 x 19 x 22

Ürün Ağırlığı : 770 Gr.

Kutu Ölçüsü (ExBxD)cm : 9.5 x 20 x 23

Kutu Ağırlığı : 905 Gr

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:AWOX BARMİX ÇUBUK BLENDER 1000 W
Değerlendirmeniz
Copyright © 2006-2024 Kobi21.com